23 серпня 2017 р.

У цім краю, де серця рідна пристань...

У цім краю - де серця рідна пристань...Це село маленький, але рідний дім,
Кожен сам себе віднайшов у нім.
Дачне - нема ріднішого села,
Як і перше слово, що мати нам дала.

   Саме такими словами розпочалося свято села у Дачному, яке підготувала завідуюча клубом Вікторія Степанюк.
   Ведучі святкового концерту Катерина Арчибасова та Святослав Подолець коротенько нагадали історію села, адже села як і люди,  мають свої біографії, бо у кожного вона своя - неповторна.
   З найкращими побажаннями до жителів та гостей села звернувся Прилуцький сільський голова Валентин Андрійович Арчибасов, настоятель Михайлівського храму с.Дачне отець Володимир Горбарчук, директор початкової Дачнівської школи Лідія Миколаївна Ройко, директор табору "Світанок" Леонід Борисович Мацюк та депутати Прилуцької сільської ради.
   Також на нашому святі були присутні народний депутат України Ірина Мирославівна Констанкевич та  депутат волинської обласної ради Олександр Володимирович Омельчук.
   Приймали вітання на нашому святі учасники АТО, матері-героїні, багатодітні сім'ї, іменинники, майбутні першокласники, які проживають на території села Дачне.
   Бібліотекар бібліотеки-філії  с.Дачне Людмила Холодинська разом з учасниками клубу "Казкарик", який діє при бібліотеці підготували українську народну казку на сучасний лад "Пан Коцький".У ній взяли участь наші маленькі читачі Бортніки Андрій та Настя, Котюк Саша, Годік Яна, Чигринюк Софія, Кирилюк Настя, Ореховська Ангеліна, Холодинський Діма, Віліщук Діма, Познюр Стас.
   Заслуговують на повагу хореографічні та вокальні композиції у виконанні молодшого танцювального гурту та старшого вокального гурту "Юляна" клубу с.Дачне.
                                 
                             Я пишаюся рідним краєм,
                             Виноградом, садом, гаєм,
                             Гарним урожаєм.
                             Я пишаюсь краєм рідним,
                            Хочу бути його гідним,
                            Оберегом родоводу -
                            Дачнівського народу.

Немає коментарів:

Дописати коментар