Нові книжкові надходження

Шановні читачі!

 Наша бібліотека поповнилася новинками літератури.

   Привид із Валової [Текст] : [роман] / Андрій Кокотюха. - Харків : Фоліо, 2015. – 283 с. : іл. - (Ретророман).

Початок ХХ століття, 1909 рік. Успішний київський адвокат Клим Кошовий від переслідувань царської охранки тікає до Львова, де стає лише скромним помічником старого нотаря. Його нудні злиденні будні порушує візит комісара кримінальної поліції: у кишені трупа, знайденого у будинку на вулиці Валовій, виявили візитівку Клима. Сам чоловік загинув за досить дивних обставин, хоча офіційно це нещасний випадок. Але той дім має у Львові недобру славу. Кажуть, у ньому вже сто років блукає привид Чорної пані. Всякого, хто зустрінеться з нею, чекає погибель. І така смерть на Валовій — не перша. У гонитві за привидом Кошовий та його відданий друг Йозеф Шацький змушені зануритися у львівські нетрі та спуститися на міське дно. Ризикуючи життям, вони таки дізнаються правду про привида. І вона дуже не сподобається загадковій та впливовій красуні Магді Богданович...

Мастєрова В.
             Суча дочка : [роман] / Валентина Мастєрова ; передм. О. Сизоненка. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 240 с.

Який сором для дівчини – повернутися додому з байстрям! Але якщо... дитина не твоя? Селянки Олена та Люба вирушили до міста в пошуках кращої долі. Та якби Олена знала, що їй доведеться понести не свій хрест! Коли Люба народила хлопчика та, злякавшись осуду і труднощів, кинула його напризволяще, Олена не вагалася. Вона не може вчинити так, як його мати. Вона не залишить немовля. Навіть якщо за це потрібно буде сплатити страшну ціну… Заради чужого сина вона пожертвувала жіночим щастям, безтурботним життям у столиці. Та чим віддячить Олені хлопець, коли виросте?Історія про родинні таємниці та людські стосунки.
Три сестри, Софія, Лія і Мія, багато років живуть  на віддаленому хуторі. Їхні найближчі родичі, дід Гордій і бабуся Устя, померли, ще раніше померла їхня мати Марія, яку дівчата майже не знали. Про неї в будинку нагадує  «червона» кімната, повна маків – на картинах, рушниках, у книжках... Три сестри не ставлять зайвих питань і взагалі мало спілкуються одна з одною – так їх виховав дід Гордій. Живуть як живеться, та настає день, коли священна для них кімната матері відкриває неймовірні родинні таємниці. І сестри наважуються нарешті круто змінити своє життя...Единственная дочь партийного работника Леночка не привыкла сомневаться в авторитете отца, она училась, дружила с Володей, перспективным молодым человеком, но... Случайная встреча с Гришей, который спас ее от насильников, заставила девушку взглянуть на жизнь другими глазами.
Когда Лена узнала, что ее родные сделали так, чтобы Григория исключили из института и отправили в Афган, она ушла из дома. Гриша не вернулся...
Лена ждет ребенка. Чтобы обеспечить будущее малыша, она выходит замуж за нелюбимого, еле сводит концы с концами. Спустя время Лена находит на пороге ландыши, которые всегда дарил ей Гриша...


После смерти близких османский финансовый чиновник Али Риза испрашивает для себя должность в отдаленной провинции и срочно выезжает туда, чтобы на чужбине отвлечься от своего горя. Вскоре он женится, и на свет один за другим появляются дети. Али Риза понимает, что теперь не может больше колесить по стране, и оседает в Стамбуле. По мере того как дети растут, Али Ризу все чаще посещают мысли о старости. Но осень жизни подкрадывается слишком незаметно, и Али Риза оказывается в замешательстве - он не знает, как теперь жить и что делать...
 Степан Процюк. Чорне яблуко: роман про Архипа Тесленка. – К.: Академвидав, 2013. – 192 с. – (Серія «Автографи часу»)

Роман Степана Процюка «Чорне яблуко» — драматична і зворушлива історія платонічного кохання Архипа Тесленка у складній панорамі його короткого життя.


Почему Советский Союз проиграл Вторую мировую войну? Вам кажется странным и неправомерным этот вопрос? Читайте книгу В. Суворова «Последняя республика».

Анна непосидюща, весела десятилітня дівчинка, яка понад усе любить таємниці, лазити по деревах і гасати на велосипеді. Та ось у її класі з’являється новачок, Йорґен, і звичний світ Анни перевертається догори дриґом, бо вона вперше в житті закохується. На її шляху стають численні суперниці, але Анна готова на все, щоб здобути прихильність Йорґена. Бо ж коли йдеться про кохання, усі засоби дозволені, хіба ні?

Йоанна Яґелло. Шоколад із чилі / пер. з пол. Божени Антоняк. – Львів : Урбіно, 2013. - с.

Чи доводилося Вам куштувати шоколад із чилі, де солодкий смак поєднується з гіркотою? Саме його нагадує життя 17-річної Лінки, яка щойно вступила до омріяного ліцею. Вона відшукала давно втрачену сестру й нарешті розібралася у своїх почуттях до Адріана. Здається, перед нею чудове майбутнє. Проте не все так рожево. На навчання Лінці доведеться заробляти, мама не в стані сплатити за дорогий приватний ліцей, стосунки із сестрою теж не завжди ідеальні. Крім того, коханий їде навчатися до Лондона, а це означає кількамісячну розлуку. Лінка живе в очікування Різдва, бо тоді Адріан має приїхати до Польщі. Проте на неї чекає неприємний сюрприз. Що ж, може, кохання не завжди мусить бути солодким, як молочний шоколад? Може, воно нагадує шоколад із чилі?
Продовження історії Лінки із «Кави з кардамоном».


Історія одного поросятка : [казка] / Юрій Винничук; [іл.] Кость Лавро. - Харків : Фоліо, 2015. - 24 с.

Але ж і хвацьке Поросятко!.. Розвалило королівський палац, поклало трупом дванадцять лютих розбійників, стало капітаном піратського корабля... Ви ще не читали про нього?..
Мама мія!.. Адже «Історія одного поросятка» — без сумніву, найкращий у світі «поросячий» бестселер!
У книзі представлені вірші, оповідання про зиму, колядки, щедрівки до зимових свят. Малятам вірші прочитають дорослі, а старші діти зможуть прочитати їх самі і ті, які найбільше сподобались, вивчити напам'ять.  

Ця книжечка стане у пригоді вихователям масових і спеціальних дошкільних установ, логопедам, студентам педагогічних коледжів і вузів, батькам дітей середнього та старшого дошкільного віку.              До цієї збірки ввійшли твори відомих українських авторів, присвячені улюбленій порі року багатьох малят — зимі, а також зимовим святам. Для дітей молодшого шкільного віку.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар